Teooria.ee

 Teooria .ee on interaktiivne liiklusteooria õppimise keskkond, mis on internetipõhist liiklusteooriat pakkunud juba 2010. aastast. 2013. aastal tunnustati Teooria.ee B-kategooria kursust ka e-kursuse kvaliteedimärgiga.
Teooria.ee õppematerjalid sisaldavad interaktiivseid videoloenguid, õppekaarte, vastuste ja selgitustega liiklusteste, Eesti linnade ristmike 3D-animatsioone ja palju muud. Samuti on olemas suhtluskeskkond, kus saab oma teooriaõpetajalt nõu küsida. Vaata lähemalt www.teooria.ee.

E -õppe puhul toimub suurem osa teooriakursusest internetipõhiselt. Autokoolis tuleb kohal käia kolmes klassitunnis (3 x 1,5 tundi), ülejäänud materjali läbite iseseisvalt veebis.  E-õppeks kasutab Somero autokool Teooria.ee e-õppekeskkonda.
E-õppe materjalid on jagatud kolme rühma ehk moodulisse. Iga mooduli kohta tuleb käia ühes klassitunnis ja teha vahetest. Kui mooduli materjal läbitud, test tehtud ja klassitunnis käidud, avab Teie teooriaõpetaja teile järgmise mooduli. Sõidutunnid lepite kokku sõiduõpetajaga individuaalselt.
E-õppesse saab registreeruda nii Teooria.ee kodulehel kui ka Somero autokoolis.